Coach z zamiłowania… do świadomego życia i rozwoju człowieka

Zdrowym stylem życia i komplementarnym zdrowiem człowieka – łączącym aspekty ciała, emocji, relacji zewnętrznych oraz duchowości – interesuję się zawodowo od 15 lat, a do 2 lat zajmuję się coachingiem zdrowia, w szczególności skutecznym „odchudzaniem recydywistów”, zmianą nawyków żywieniowych i zdrowotnych polskich rodzin, w tym wielopokoleniowych . Moja specjalizacja w coachingu to także zaburzenia jedzenia (jedzenie emocjonalne, nie zdiagnozowana bulimia, powrót „do normalności” po bulimii czy anoreksji) oraz inne współczesne zachowania kompulsywne – kompulsywny sport, zakupy czy jazda samochodem. Jestem autorem i realizatorem pierwszych w Polsce warsztatów coachingu zdrowia dotyczących jedzenia emocjonalnego – cykl „JA I JEDZENIE – KARMIĘ CIAŁO CZY ZATYKAM DUSZĘ?”, prowadzony we współpracy z kilkoma warszawskimi poradniami psychologicznymi. Prowadzę warsztaty dla grup 8-12 osób oraz pracuję indywidualnie z podopiecznymi na terenie Warszawy, natomiast z osobami mieszkającymi poza Warszawą – prowadzę sesje skype, mailowe i telefoniczne. Mówię biegle po angielsku, hiszpańsku i francusku – w tych językach mogę prowadzić procesy coachingu.

Słowo „świadomość’ odmieniam przez wszystkie przypadki, bo wierzę, że jest nam niezbędna w każdym obszarze naszego życia. Propaguję uważność i świadomość w relacjach ze sobą, z innymi ludźmi oraz ze światem. Mam duże doświadczenie w badaniu i zarządzaniu ludzkimi relacjami z jedzeniem – zwłaszcza, gdy relacja ta wymyka się świadomej kontroli, a staje się trudna, ograniczająca i wręcz toksyczna, destrukcyjnie wpływając na nasze samopoczucie, komfort życia i poczucie własnej wartości.

Szkoleniowiec i coach zdrowia w biznesie

Jestem doświadczonym trenerem i szkoleniowcem, chętnie współpracuję z sektorem biznesowym w ramach warsztatów coachingu zdrowia oraz „szytych na miarę” programów coachingowych dotyczących kompleksowego zarządzania zdrowiem kadry w organizacji. W tym obszarze współpracy cennym dla mnie jest ponad 20 lat intensywnej pracy w Komunikacji i PR, jak również wykształcenie zarządcze MBA.

Coach akredytowany w Izbie Coachingu

Jestem coachem interdyscyplinarnym, akredytowanym w Izbie Coachingu. Chętnie włączam w realizowane przeze mnie procesy elementy terapii narracyjnej oraz coachingu prowokatywnego. W moim podejściu odnoszę się do wszystkich wymiarów człowieka: fizycznego, emocjonalnego społecznego i duchowego. Z racji bogatego doświadczenia w komunikacji oraz zainteresowań sferą wartości i duchowości, przygotowuję się także do prowadzenia procesów coachingu komunikacji oraz coachingu wartości.

Coach z bogatym doświadczeniem komunikacyjnym i korporacyjnym

Z pierwszego wykształcenia jestem  iberystą i ekspertem ds. komunikacji zintegrowanej, mam 20 lat doświadczenia w Public Relations dla korporacji i sektora NGO (kampanie prozdrowotne, społeczne i edukacyjne oraz komunikacja kryzysowa). Nauczyłam zawodu ok. 100 dobrych PR-owców, w tym 20 rzeczników korporacji różnych branż. Z przekonania jestem Polką kochającą swój kraj, mam tytuł MBA z dysertacją na temat marketingu narodowego i promocji Polski w świecie, mówię biegle 3 językami obcymi.

Pełnię funkcję doradcy ds. komunikacji w korporacjach o niejednolitej strukturze społecznej oraz w kampaniach edukacyjnych i informacyjnych, kierowanych do zróżnicowanego odbiorcy.
Jestem na etapie poszukiwania programu społecznego, w który zaangażuję się pro bono jako coach i specjalista ds. komunikacji. Moje hobby to dobre kino, zdrowe kucharzenie dla przyjemności, organizacja turkusowa oraz narracja człowieka jako lustro jego patrzenia na świat i samego siebie. Czasem rysuję, ale jedynie dla siebie.

W mojej pracy coachingowej na życzenie odwołuję się do wiary katolickiej. Osobiście pracuję zgodnie z jej wartościami.

Masz pytania do mnie? Zapraszam do kontaktu!

Marta Pawłowska – MBA, coach zdrowia rodziny i coach zdrowia w biznesie, life coach z 20-letnim doświadczeniem w komunikacji i PR. Pierwszy diet coach akredytowany w Izbie Coachingu, specjalistka rozwoju osobistego i mentor żywieniowy.